Filtrid
Kuju
Materjal
Mudel
Värv
suurus
Puhas Näita

Informacje

Sisal vaibad

Seal on 400 toodet.

 

Kas otsite vaipu, mis kestavad kaua, kaua aega? Kas soovite esemeid, mis muudavad teie ruumide väljanägemist tõeliselt? Kui jah, siis olete jõudnud õigesse kohta! Selles kategoorias pakub meie veebipood Dywany Łuszczów unikaalseid nöörvaipu, mis naudivad lakkamatut populaarsust isegi meie k&otil...

 

Kas otsite vaipu, mis kestavad kaua, kaua aega? Kas soovite esemeid, mis muudavad teie ruumide väljanägemist tõeliselt? Kui jah, siis olete jõudnud õigesse kohta! Selles kategoorias pakub meie veebipood Dywany Łuszczów unikaalseid nöörvaipu, mis naudivad lakkamatut populaarsust isegi meie kõige nõudlikumate klientide seas. Nöörivaipa nimetatakse ka sisalvaibaks, seega võib neid nimetusi kasutada omavahel. Nimi tuleneb muidugi sisalist endast, mis on kõva ja vastupidav kiud, mida saadakse spetsiaalsest agaveliigist. Kutsume teid südamest tutvuma meie ettepanekutega. Sisal vaip on investeering, mis kestab aastaid ja millega olete väga rahul.

Nöörivaibad ja nende peamised eelised

Me juba mainisime, et sisal on oma vastupidavuse tõttu väga eriline materjal. See tähendab muidugi seda, et sellest valmistatud vaibad on väga vastupidavad, vastupidavad kahjustustele, kuid ka praktilised. Sisal vaibad on populaarsed ka seetõttu, et need on täiesti mustuskindlad ja neid on lihtne puhtana hoida. Sisal vaipa saab tolmuimejaga immutada, ilma et peaks muretsema selle struktuuri kahjustamise pärast. Tänu vastupidavale materjalile sobib lame kootud vaip ideaalselt ka kodudesse ja korteritesse, kus on lemmikloomad. Iga lemmikloomaomanik tolmuimeb praktiliselt iga päev, mida mõned vaibad ei pruugi üle elada. Õnneks on juhtmega mudelid sellistele kahjustustele vastupidavad. Lamekoes vaipa eristab ka selle tihe koe, mis meenutab oma kujunduselt vaibakattemustrit. Kas te oskate ette kujutada funktsionaalsemat tükki? Tõenäoliselt mitte, mistõttu ei saanud need meie veebipoe pakkumisest lihtsalt puududa. Tänu sellele, et me püüame pidevalt oma pakkumisi laiendada, saavad meie poe kliendid nautida tooteid, mis on alati loodud praeguste trendide alusel.

Sisal vaibad - milliseid mudeleid leiad?

Vastates ka kõige nõudlikumate klientide vajadustele, oleme püüdnud eelkõige struktureerida oma pakkumist nii, et igaüks leiaks siit enda jaoks kõige huvitavama tüki. Kas sa unistad beežist nöörivaibast? Siis vaadake kindlasti meie ajatut Cooper'i kollektsiooni. Leiad mõned väga huvitavad mosaiikide, teemantide ja igasuguste abstraktsete mustritega vaibad, millest on tõesti raske silmi lahti võtta. Või soovite halli või sinist varianti? Kui jah, siis võib Loft-seeria olla teie jaoks huvitav kollektsioon. Leiad nii lihtsaid kui ka kaunistusi, mis on sarnaselt hinnatud oma fantastilise teostuse poolest. Kas soovite osta uue värvilise nöörivaiba? Vastus teie ootustele on muidugi Color collection. Selle sarja vaibad toovad teie interjööridesse ainulaadse iseloomu ja te kindlasti hindate huvitavaid värvikombinatsioone, mida on raske mitte märgata. Eriti see, et kollektsioon Color sisaldab mitte ainult huvitavaid värve, vaid ka väga muljetavaldavaid mustreid. Kuidas oleks vaip lehtedega või uimastavate kaunistustega? Oleme kindlad, et olenemata sellest, millist tüüpi vaip on teie ostunimekirjas, leiate selle, mis vastab teie ootustele. Palju erinevaid värve, mustreid, kujundeid ja suurusi teevad sisal vaibad fantastiliseks lahenduseks nii traditsioonilistesse kui ka moodsamatesse ruumidesse. Sisal vaipa saab kasutada nii elutoas, magamistoas, söögitoas kui ka koridoris. Loomulikult ei takista miski teid ka valimast korraga mitut täiesti erinevat versiooni ja paigutamast neid teie valitud ruumidesse. Kui valite dekoratiivsema eseme, siis teete vaibast väga kiiresti praktiliselt toa peamise dekoratsiooni. Samuti tasub mainida, et sisal vaibad on hea valik kõigile inimestele, kes kannatavad erinevate allergiate ja ülitundlikkuse all. Need antistaatilised ja keskkonnasõbralikud tekstiilid peaksid olema igas majas ja korteris.

Rohkem
kodulehekülg
Näitab 1 - 48 400 objekti 1 - 48 kohta
Näitab 1 - 48 400 objekti 1 - 48 kohta

Follow us on Facebook