Filtrid
Mudel
Kuju
Materjal
Värv
Laius
Puhas Näita

Informacje

Kummeeritud

Seal on 125 toodet.

 

Oleme koostanud laia pakkumise täis värvilisi, kvaliteetseid vaipu, mis kaunistavad iga ruumi ja kaitsevad samal ajal korralikult nii majapidamise liikmeid kui ka põrandaid. Meie libisemisvastased vaibad on suurepärane lahendus inimestele, kes ei soovi vaipa otse põrandale kinnitada, kuid soovivad siiski olla kind...

 

Oleme koostanud laia pakkumise täis värvilisi, kvaliteetseid vaipu, mis kaunistavad iga ruumi ja kaitsevad samal ajal korralikult nii majapidamise liikmeid kui ka põrandaid. Meie libisemisvastased vaibad on suurepärane lahendus inimestele, kes ei soovi vaipa otse põrandale kinnitada, kuid soovivad siiski olla kindlad, et see ei liigu ega libise. Selline kaitse on äärmiselt oluline, kui kodus on väikesed lapsed, kes sageli koridorides jooksevad, ja eakad inimesed - kummeeritud vaip pakub neile suuremat turvalisust.

Mugavus, esteetika ja ohutus

Libisemiskindla vaiba valimisel ei pea te loobuma huvitavast või elegantsest disainist. Pakutavad kaasaegsed kummeeritud vaibad on valmistatud klassikalistest kangastest ning on saadaval erinevates kujundustes ja värvides. Valik on tõesti lai - nii mudelid kui ka suurused. Neid eristab tavalisest vaibast see, et nende alla on paigaldatud kummeeritud kiht. See tagab, et isegi aktiivsel kasutamisel jääb see paigale, kuhu see paigaldati, ega libise plaatidel või paneelidel. See vooder on valmistatud kvaliteetsest kummist, mis säilitab oma elastsuse aastaid. Koos sobiva pealiskihiga jääb see niiskuse ja UV-kiirguse suhtes vastupidavaks ning järelikult ei mureneks libisemisvastane põhi ega kaotaks oma funktsionaalsust.

Kus on kõige parem kasutada libisemisvastaseid vaipu?

Tänu dekoratiivsele pealiskihile saab kummeeritud vaipu kasutada igas ruumis. Need aitavad säilitada ohutust, piirates vaiba nihkumise võimalust. Neid kasutatakse kõige sagedamini ruumides, kus põrandad on kõige sagedamini libedad, st köögis ja vannitoas. Samuti on populaarne kasutada libisemisvastaseid vaipu treppidel või koridorides. See vähendab oluliselt mitte ainult kukkumise, vaid ka komistamise võimalust, sest selline vaip haarab kogu oma pinnal paremini maapinda. Soovitame seda lahendust ka lastetubadesse. See kaitseb teie lapsi võimalike õnnetuste eest ja lisaks tagab, et vaip ei liigu ruumis ringi, vaid jääb kindlalt paigale. See tagab mitte ainult väikelaste ohutuse, vaid ka mugavuse. On suurem tõenäosus, et laps mängib vaibal, mitte külmal või kõval põrandal. Loomulikult võib vaipu kasutada kõikides ruumides - kontorites, tööruumides, elutubades või magamistubades. Selline investeering suurendab majapidamise turvalisust.

Leia oma vajadustele vastav mudel

Meie pakkumises keskendume mitmekesisusele, mistõttu anname endast parima, et pakkuda võimalikult palju mudeleid. Meie pakkumise eeliseks on libisemisvastaste vaipade kättesaadavus meetrite kaupa. Tänu sellele saavad meie kliendid kaunistada ja kaitsta oma maja või korteri mis tahes osa - treppe, koridore või saale - isegi kui neil on palju kurve, nurki või ebakorrapärase kujuga. Kõikide suuruste vaibad tagavad hea haardumise. Saadaval olevate vaipade laius varieerub 50 cm kuni 133 cm, kuid kui vajate teistsugust suurust, võtke meiega ühendust ja me vaatame, mida saame teha. Pikkus on täpselt see, mida te vajate ja deklareerite ostude tegemisel. Tagame täpse töötlemise, nii et isegi kui te lõikate vaiba mõõtu, ei pea te muretsema, et see selle tõttu kiiremini kahjustub. Vaiba kõrgus tagab mugavuse, mis on sama oluline, kui valite oma koju täiusliku libisemiskindla vaiba. Igaühele meeldib astuda pehmele ja katsutavale materjalile.

Saadaolevad kangatüübid

Kangad, millest vaibad valmistatakse, on muu hulgas polüamiid ja polüpropüleen. Kunstkiudu on lihtsam puhtana hoida, sellel on hea soojusisolatsioon ja pikk kasutusiga. Saadaval on vaiade kõrgused alates 2 mm kuni üle 7 mm. Kaasaegne tehnoloogia võimaldab luua kunstkiududest valmistatud vaipu, mis on kvaliteetsed. Need on meeldiva puudutusega ja kerge määrdumise korral piisab nende pühkimisest niiske lapiga. Soovitatav on kohandada vaiba kõrgus vastavalt tingimustele, milles vaipa kasutatakse. Kui seda kasutatakse niisketes kohtades, on parem valida keskmise pikkusega vaip. Kui tegemist on lastetoaga või magamistoaga, võite endale lubada kõrget vaipa, et säilitada maksimaalne mugavus. Sageli kasutatavas piirkonnas, näiteks sissepääsu lähedal asuvas koridoris, on madala vaibaga vaipa lihtsam puhastada.

Keskendume mitmekesisusele

On hea, kui vaip sobib teie kodu sisekujundusega ja võib seda rõhutada või täiendada. Meie kataloogis on saadaval eri värvi vaibad. Kui valite ühe värvi, saate valida mitme halli, sinise ja mereväe värvi, aga ka punase ja beeži värvi vahel. On ka ühevärvilisi vaipu, mille serva on kaunistatud sarnase värviga õrna mustriga - see näeb väga elegantne välja. Neile, kellele meeldivad mustrid, on meil olemas geomeetriliste, lille- ja ornamendimotiividega ning paljude muude võimalustega libisemisvastased vaibad. Mõned neist on klassikalised ja sobivad ideaalselt skandinaavia interjööridesse, teised sobivad suurepäraselt moodsasse või vintage-stiili.

Rohkem
kodulehekülg
Näitab 1 - 48 125 objekti 1 - 48 kohta
Näitab 1 - 48 125 objekti 1 - 48 kohta

Follow us on Facebook