Filtrid
Kuju
Materjal
Mudel
Värv
suurus
Puhas Näita

Informacje

Ümmargune

Seal on 341 toodet.

 

Üks asi, mis muudab toa hubaseks, on vaip. Tänu paljudele erinevatele värvidele ja mustritele on lihtne sisustada oma tuba mis tahes stiilis. Meil on lai valik eri suuruses vaipu, mis on valmistatud looduslikest või sünteetilistest materjalidest ja erineva kõrgusega vaipadega. Ümmargused vaibad on huvita...

 

Üks asi, mis muudab toa hubaseks, on vaip. Tänu paljudele erinevatele värvidele ja mustritele on lihtne sisustada oma tuba mis tahes stiilis. Meil on lai valik eri suuruses vaipu, mis on valmistatud looduslikest või sünteetilistest materjalidest ja erineva kõrgusega vaipadega. Ümmargused vaibad on huvitav valik - need on peene, mõnikord isegi ekstravagantse kujuga, mis hästi valitud kujul võivad nii tähelepanu tõmmata kui ka teie interjööri pehmelt täiendada. Meie pakkumisest leiad toote, mis sobib ideaalselt olemasolevasse paigutusse, kuid ka sellise, mis seda kardinaalselt muudab! Vaata ka meie kataloogi - müüki, kus on saadaval eelmiste kollektsioonide vaipade odavad mudelid!

Vali oma interjöörile sobiv ümmargune vaip!

Me laiendame pidevalt oma valikut ja võtame kasutusele uusi disainilahendusi, et meie klientidel oleks palju valikuvõimalusi. See suurendab võimalusi leida täiuslik ümmargune vaip, et kaunistada oma tuba nii, nagu soovite! Saadaval olevate mudelite hulgast leiate erinevaid suurusi vaipu. Väiksemad, kuni 100 cm, sobivad vannitubadesse või koridoridesse. Ümmargused vaibad läbimõõduga 140 cm või 160 cm kaunistavad elutuba või lastetuba.

Ümmargune vaip - milline on parim materjal?

Konkreetse toote valimisel tasub tähelepanu pöörata materjalile, millest see on valmistatud. Meie kaupluses on muu hulgas saadaval järgmised kangad: vill, polüester, polüpropüleen. Koridoridesse või sissepääsu lähedusse tasub valida kunstmaterjal, sest see on pestav ja ei kaota värvi. Populaarsetele polüester- ja polüpropüleenmaterjalidele on iseloomulik nende vastupidavus, lisaks on näiteks kunstvaipade kunstvill väga pehme ja meeldiva puudutusega. See teeb, et selline kohev aksessuaar kaunistab ideaalselt põrandat nt lastetoas, kaitstes lapsi külma ja otsese kontakti eest kõva pinnasega. Ja need on ka kerged, nii et neid on lihtne liigutada, kui neid vajate - ümmargune vaip võib toimida eraldi mängualana. Kunstkangad sobivad hästi ka vannitoas - need on imavad, kuivavad kiiresti ja liigne niiskus ei mõjuta vaiba kvaliteeti. Looduslikel materjalidel on ka mitmeid eeliseid. Kõik teavad, kui meeldivat soojust annab kvaliteetne vill. Sellisest kangast valmistatud ümmargune vaip on äärmiselt vastupidav ja kulumiskindel. Suur ümmargune vaip, millel on ilus selge ja küllastunud värv, ei ole mitte ainult kasulik, vaid ka väga dekoratiivne kaunistus, mis lisab klassikalisust.

Oluline ei ole ainult välimus!

Ka vaiba kõrgus on puhastamise puhul oluline. Lühikest vaipa on lihtsam värskendada ja kergemat mustust saab eemaldada isegi niiske lapiga. Pikem vaip lisab tuppa hubasust ja on seotud mugavusega. Nii looduslikud kui ka kunstmaterjalid tuleks aeg-ajalt anda puhastusspetsialistide kätte, kes õigeid tooteid kasutades võivad muuta teie vaiba nagu uueks ja suurepärase lõhnaga.

Milline interjöör sobib ümmarguse vaibaga

Mõtlete, millises ruumis sobiks ümmargune vaip kõige paremini? Ei ole olemas kindlaid reegleid, mis soovitavad või keelavad ümmarguste tarvikute kasutamise - kõik sõltub kokkuleppest ja omaniku soovist. Selliste aksessuaaride valimisega saate mitte ainult täiendada sisekujundust, vaid ka tuua tuppa veidi iseloomu. Kõige lihtsam on kombineerida ümmargune vaip ümmarguse mööbliesemega. Seetõttu paigutatakse see sageli kohvilauda või pingi alla. See aksessuaar sobib hästi ka ümmarguste mööbliesemetega, näiteks lampide või puhvetitega. Mõnikord piisab sellest, kui elutoa mööbel on ovaalse viimistlusega. Kas teie ruumis ei ole ühtegi ümmargust elementi? See ei tähenda, et peate oma valitud vormist loobuma. Ümmargune vaip, kui see sobib hästi interjööriga, näeb hea välja ka koos ristkülikukujulise või ruudukujulise mööbliga, lihtsalt täiendage seda aksessuaaridega, mis säilitavad ringikuju korduvust, näiteks padjad või peeglid.

Kuidas kasutada ümarat vaipa paigutuses?

Elutuba on koht, kus ei ole oluline mitte ainult sisustuse harmoonia, vaid ka seal valitsev kliima. Mõned eelistavad seda hubast, teised aga minimalismi või pigem ranget iseloomu. Ümmargune vaip on väga õrna joonega, nii et kui see on hästi paigutatud, elavdab see interjööri ja lisab dünaamikat. Selle omadusi võib rõhutada sobiva värvi valimisega. See on ka suurepärane võimalus tuua sisustusse veidi hullumeelsust. Tumerohelised aksessuaarid sobivad hästi pruuni mööbliga, halli mööbliga on soovitatav kasutada lillat värvi ja musta mööbliga sobivad peaaegu kõik toonid. Kui soovite midagi silmatorkavat ja ühevärviline vaip ei ole päris see, mida otsite, vaadake meie mustrilisi vaipu, näiteks huvitavate geomeetriliste või idamaiste motiividega. Frangedega vaibad ja boho disain on samuti tagasi stiilis! Kaunistage minimalistlikke interjööre valge ja kreemjas toonis, et anda neile elegantset välimust. Magamistubadesse või lastetubadesse soovitame pastellvärve, mis lisavad hubasust ja soojust. On ka võimalus julgete jaoks - korteris võib kasutada mitut ümarat vaipa, näiteks eri suuruses või eri värvi. Kombinatsioonid võivad olla timmitud, kuid ka vastupidi - kontrastsed, eriti moodsates interjöörides.

Rohkem
kodulehekülg
Näitab 1 - 48 341 objekti 1 - 48 kohta
Näitab 1 - 48 341 objekti 1 - 48 kohta

Follow us on Facebook