Filtrid
Kuju
Materjal
Mudel
Värv
suurus
Puhas Näita

Informacje

Elutuba | Päevaruum

Seal on 1368 toodet.

 

Vaip on aksessuaar, mida tänapäeval käsitletakse peamiselt sisekujunduselementidena. Sellel on rikas ajalugu, mis hõlmab dekoratiivseid elemente paleedes, kaitseb külma eest ja katab nomaadide telke. Paljudes kultuurides kasutati vaipu pulmade ajal vaipade osana. Ajad muutuvad, kuid see disainielement on endiselt v&...

 

Vaip on aksessuaar, mida tänapäeval käsitletakse peamiselt sisekujunduselementidena. Sellel on rikas ajalugu, mis hõlmab dekoratiivseid elemente paleedes, kaitseb külma eest ja katab nomaadide telke. Paljudes kultuurides kasutati vaipu pulmade ajal vaipade osana. Ajad muutuvad, kuid see disainielement on endiselt väga populaarne. Kena elutoa vaip ei täienda mitte ainult sisekujundust, vaid pakub eelkõige kaitset külma eest. Nad pakuvad pehmust ja mugavust paljajalu toas kõndimisel. Ja te saate neid kasutada oma kodu kaunistamiseks ja kaunistamiseks. Avastage meie moodsaimad elutoa vaibad. Siit leiad erinevate mustrite, värvide, kujude, suuruste ja materjalidega elutoa vaipade valiku.

Elutoa vaibad - miks neid valida?

Elutuba on enamiku kodude üks peamisi ruume. Koos köögi ja söögitoaga veedab pere siin koos aega - mängides, meelelahutust pakkudes, filme vaadates või vesteldes. See on ka koht, kus võõrustatakse sõpru ja laiendatud perekonda. Elegantsed vaibad elutuppa võivad mitte ainult muuta sisekujundust, vaid ka lisada hubasust ja peresoojust. Elutoa vaibad on suurepärane täiendus igat tüüpi interjöörile. Nende vaieldamatu eelis on see, et nad täiendavad mis tahes ruumi. Need pakuvad mugavustunnet tänu oma pehmusele ja õrnusele. Paljajalu on meeldiv neile astuda või koos aega veetes nende peal lamada. Elutoa vaip võib lisada teie interjöörile võluva puudutuse. See võib olla täiendav element või kontrastne esiletõstmine. Trendikad vaibad elutuppa ei lisa mitte ainult hubasust, vaid kaitsevad ka põrandat kahjustuste eest. Samuti pakuvad nad meeldivat soojusisolatsiooni. See on populaarne sisustusaksessuaar, mis oli aastateks unustatud, kuid on nüüd taas populaarseks saanud.

Kuidas valida vaipa oma elutuppa?

Kuidas valida vaipa oma elutuppa, kui tootjad pakuvad nii palju erinevaid mudeleid. Pealiskaudselt ei erine nad üldse. Vaid siis, kui te vaatate lähemalt materjali kirjeldust või välimust, näete erinevusi. Elutoa vaibad võivad olla valmistatud looduslikest kiududest või tehiskiududest. Kõigil neil tüüpidel on omad eelised ja puudused, mida tasub õige vaiba otsimisel arvesse võtta. Lisaks sellele peaksite sellise sisekujundusliku aksessuaari ostmisel pöörama tähelepanu selle suurusele. Olenemata sellest, kas tegemist on väikeste või suurte vaipadega elutuppa, leiab igaüks neist konkreetses olukorras sobiva kasutuse. Materjalide värv peaks sobima sisekujundusega. Siis on võimalik luua ühtne tervik. Lisaks sellele on mõned värvid rohkem ja teised vähem mustusega tuttavad. Sellega tasub arvestada ka siis, kui me ei taha vaipu liiga tihti pesumajja tagasi anda. Praegu on elutoa vaibad enamasti libisemisvastased mudelid, mis tähendab oluliselt kasutusmugavust. Selline lahendus on eriti soovitav majades, kus elavad eakad inimesed ja lapsed. Lastetubade ja elutubade vaibad on head, kui need tagavad korraliku stabiilsuse. Elutoa vaibad võivad olla lühema või pikema vaibaga. Reeglina on lühemat vaipa lihtsam puhastada, kuid pikema vaibaga vaibad on pehmemad, tunduvad soojemad. Kui teie kodus on allergikuid, on hea mõte valida elutoa vaip, mis on valmistatud kiududest, mis takistavad tolmu või tolmulestade kogunemist. Elutoa vaibad võivad olla valmistatud villast, polüpropüleenist, akrüülist, polüamiidist, polüestrist, viskoosist, kuumkinnitatud või kuumkinnitatud frisidest. Kõigil neil materjalidel on erinevad omadused, vastupidavus kulumisele ja värvikaotusele ning võimalus neid puhtana hoida. Viimasel ajal on moes elutuppa mõeldud vaibad, mille hulka kuuluvad ka karvased vaibad. Teine oluline parameeter on vaiba grammatika. Mida kõrgem see on, seda vastupidavam on see igasuguse deformatsiooni suhtes.

Millist tüüpi elutoa vaipa valida?

Elutoa vaipu saab kasutada ka ruumi erinevate tsoonide piiritlemiseks. See aitab saavutada harmoonilist, hästi organiseeritud interjööri. Klassikaliselt viimistletud ruumidesse sobivad ideaalselt traditsioonilised mudelid. Minimalistlikus stiilis hoitud interjöörid on omakorda vaibad elutoa glamuuri või muud moodsad variandid. Skandinaavia interjöörile sobivad suurepäraselt pastelsetes toonides mudelid, mis viitavad teistele toa aksessuaaridele. Need, kes armastavad sisekujundusega eksperimenteerida, hindavad kindlasti julgete ja otsustavate värvidega mudeleid. Etniliste mustritega või maavärvides vaibad on ettepanek neile, kes hindavad viiteid loodusele. Ja kuidas sobitada vaip diivaniga? On hea, kui teie jalad saavad sellel istudes toetuda meeldivalt pehmele materjalile. Lisaks on huvitav kontseptsioon elutoa vaibad, mis sobivad mööbli või aksessuaaride värviga. Võite valida mudeli, mis sobib interjööri värvilahendusega, või see võib olla huvitav, värviline lisa, mis paistab silma.

Rohkem
kodulehekülg
Näitab 1 - 48 1368 objekti 1 - 48 kohta
Näitab 1 - 48 1368 objekti 1 - 48 kohta

Follow us on Facebook