Filtrid
Kuju
Materjal
Mudel
Värv
suurus
Puhas Näita

Ümmargused ja ovaalsed vaibad

Informacje

Ümmargused ja ovaalsed vaibad

Seal on 420 toodet.

 

Sadu erinevaid disainilahendusi ja suurusi on saadaval, mistõttu ei ole lihtne leida seda, mis kaunistaks teie tuba. Mood ei tule tagasi mitte ainult rõivaste, vaid ka sisustustrendide osas, mistõttu ovaalsed ja ümmargused vaibad on põrandate kaunistamiseks üha enam levinud.

Kohandatud kuju

Ümmargused ja ovaalsed vaibad sobivad k&otild...

 

Sadu erinevaid disainilahendusi ja suurusi on saadaval, mistõttu ei ole lihtne leida seda, mis kaunistaks teie tuba. Mood ei tule tagasi mitte ainult rõivaste, vaid ka sisustustrendide osas, mistõttu ovaalsed ja ümmargused vaibad on põrandate kaunistamiseks üha enam levinud.

Kohandatud kuju

Ümmargused ja ovaalsed vaibad sobivad kõige paremini ruumi, kus on juba teisi sarnase kujuga esemeid. Oluline on säilitada ringi harmoonia, mis annab paigutatud ruumile dünaamilisuse. Kui toas on puhvetid, dekoratiivsed ümmargused elemendid mööblile, lambid, peeglid või kohvilaud, on suur tõenäosus, et ümmargune vaip täiendab interjööri ideaalselt.

Lai valik

Meie pakkumises on palju erinevaid mudeleid. Väiksemad, mis sobivad ideaalselt vannitubadesse või koridoridesse, ning suured ja muljetavaldavad, mis kaunistavad elutuba, söögituba või magamistuba. Konkreetse tüübi kasuks otsustades tasub hoolikalt läbi mõelda koht, kus seda kasutatakse, sest see peaks määrama valitud kanga tüübi. Kui ostate toote kööki või vannituppa, on parem valida selline toode, mida iseloomustab kõrge niiskuskindlus. Sama kehtib ka koridori kaunistavate vaipade kohta, kus on sageli vaja tolmuimeerida või mustust puhastada. Nende ülesannete täitmiseks soovitame sünteetilisi kiudusid, näiteks polüpropüleen või polüester. Kas te sisustate magamistuba, elutuba või lastetuba? Siis on kindlasti parem keskenduda piisavale soojusisolatsioonile ja meeldivale kuhjale. Tutvu ümmarguste ja ovaalsete vaipade valikuga, mis on valmistatud looduslikest kangastest, näiteks villast või džuudist, mis on väga vastupidavad. Ja kuigi kaasaegsed kunstlõngade hankimise meetodid muudavad need väga kvaliteetseks ja meeldivaks, on looduslikud materjalid endiselt väga populaarsed. Meie poest leiad erinevaid suurusi, alates väikesest vaibast, mis sobib lillega laua alla toanurgas, kuni suure, rikkalikult kaunistatud ümmarguse vaibani, mis istub puidust söögilaua alla, et rõõmustada külalisi ja muuta teie sisekujundus täiuslikuks.

Kuidas valida õige värv?

Kuigi õige suuruse valik on sageli piiratud selle ruumi suurusega, kuhu vaip on mõeldud, on värvi ja mustri valik äärmiselt vaba ja vabameelne. Kui te kaunistate oma korterit või maja kindlas stiilis, teate sageli, millist tooni te otsite. Meie kataloogis on palju valgeid, beeže ja õrnalt halle mudeleid, mis annavad teie interjöörile sooja ja meeldiva tunde. Kui soovite tugevat ja selget värvi, mis tõmbaks tähelepanu või rõhutaks ruumi moodsat stiili, panustage elavatele värvidele, nagu mereväesinine, kastanpruun, roheline või kollane. Meie toodete kõrge kvaliteet tagab, et värv ei pleekinud ja fliis ei kaotanud aja jooksul oma tihedust. Neile, kes soovivad julgeid kontraste, on meil valmis mitmevärvilised kompositsioonid, mis kombineerivad mitmeid värve või mustreid - saate muuta kogu oma sisekujundust vaid ühe aksessuaariga!

Mida peaksite oma koju või korterisse õige vaiba valimisel silmas pidama?

Kui te plaanite osta ümmarguse või ovaalse vaiba, siis on mitmeid asju, mida tuleb jälgida, sealhulgas:

- leida konkreetne asukoht, et hinnata, millist suurust saate endale lubada,

- Kohandage kiu tüüpi, millest see on valmistatud, vastavalt tingimustele, milles seda kasutatakse,

- Uurige, kas kellelgi majapidamises on allergiat ja valige ohutu kiudainega vaip,

- Kontrollige, kas ruumis on ringikujulisi elemente,

- Mõelge, millised värvid sobivad teie sisustusega,

- Otsustage, millise kuhjakõrguse vastu olete huvitatud,

- Uurige, kuidas puhastada oma valitud vaipa.

Klassikaline või kaasaegne lahendus?

Praegu ei erine nii kunst- kui ka looduslikust materjalist valmistatud ümmargused ja ovaalsed vaibad kvaliteedilt eriti. Sünteeskiududest valmistatud tooted on üldiselt odavamad. Mõlemad materjalid on sarnaselt pehmed ja kestavad aastaid. Enamik meie vaipadest on pärit Türgist või Belgiast. Kui te ei suuda otsustada, millisest konkreetsest materjalist soovite oma vaipa teha, vaadake olemasolevaid mustreid ja otsige toode, mis teid rõõmustab. Lõppude lõpuks kaunistab vaip teie ruumi pikka aega.

Kui otsite oma ideaalset vaipa, vaadake ka müügiosakonda, kust leiate soodsate hindadega mudeleid.

Rohkem
kodulehekülg
Näitab 1 - 48 420 objekti 1 - 48 kohta
Näitab 1 - 48 420 objekti 1 - 48 kohta

Follow us on Facebook