Filtrid
Kuju
Materjal
Mudel
Värv
suurus
Puhas Näita

Informacje

Shaggy Vaibad

Seal on 322 toodet.

 

Kas soovite, et teie ostetud vaibad lihtsalt avaldaksid muljet oma fenomenaalse välimusega? Kas otsite ettepanekuid, tänu millele saate muuta iga, isegi kõige nõudlikumat interjööri? Kas soovite mudelit, mis teenib teid pikka aega ja meeldib teie silmale? Kui see nii on, siis olete jõudnud ideaalsesse ...

 

Kas soovite, et teie ostetud vaibad lihtsalt avaldaksid muljet oma fenomenaalse välimusega? Kas otsite ettepanekuid, tänu millele saate muuta iga, isegi kõige nõudlikumat interjööri? Kas soovite mudelit, mis teenib teid pikka aega ja meeldib teie silmale? Kui see nii on, siis olete jõudnud ideaalsesse kohta! Selles kategoorias pakub meie veebipood Dywany Łuszczów kvaliteetseid kaltsuvaipu, mida on lihtsalt raske ignoreerida. Shaggy vaibad on lihtsalt pikkade karvadega tükid ja termin ise pärineb inglise keelest ja viitab sellistele sõnadele nagu shaggy või hairy. Seetõttu võite kohata ka terminit "räbaldunud vaibad". Neid iseloomustab ka kuni 10 cm pikkune või pikem kuhja. Kuna need tekstiilid on nii populaarsed, ei saanud me neid oma poest välja jätta. Vaadake meie koostatud mudeleid ja valige endale sobiv mudel.

Miks valida kaltsuvaip?

Vaipade vaipade vaieldamatu eelis on eelkõige nende väga silmatorkav välimus. Kas te kujutate ette mudelit, mis tõmbab rohkem tähelepanu kui lihtsalt pika vaibaga vaip? Tõenäoliselt mitte, mistõttu on need mudelid fantastiline lahendus nii traditsioonilistesse kui ka moodsamatesse ruumidesse. Nende valik võimaldab teil kasutada interjööri ja samal ajal lisada sellele ainulaadset iseloomu. Mitte ilmaasjata ei ole nende vaipade suur eelis ka just see, et nad on pika vaiba tõttu erilised. Praktikas on nende kasutamine ja eriti paljajalu kõndimine lihtsalt... äärmiselt meeldiv ja lõõgastav. Seetõttu on vaipkatted suurepärane valik magamistubadesse, elutubadesse, aga ka lastetubadesse. Lõppude lõpuks armastavad meie väikesed lapsed põrandal mängida. Pikk vaip on väga paks, mis omakorda tähendab, et need isoleerivad põrandat fantastiliselt. Me saame sellise mudeli edukalt paigaldada paneelidele, plaatidele või parkettpõrandale. Pikk vaip võib osutuda heaks lahenduseks ka akustiliste probleemide korral. Just need tekstiilid võimaldavad oluliselt vaiksemaks muuta ruume, seda tänu nende tihedale ja pikale vaibale. On võimatu jätta mainimata asjaolu, et karvane vaip, vastupidiselt sellele, mis võib tunduda... ei ole üldse probleemne puhtana hoida. Regulaarne tolmuimeerimine ja plekkide eemaldamine võimaldab meil nautida valitud vaiba kaunist viimistlust pikka aega.

Milliseid kaltsuvaipu saate meilt osta?

Vastates meie kõige nõudlikumate klientide vajadustele, oleme veendunud, et meie pakkumine on tõesti väga mitmekesine. Kas teie ostunimekirjas on hall karvane vaip? Kui jah, siis meeldib teile kindlasti üks meie vaipadest Micro, Narin või Lapin. Kui aga unistate rohelisest kaltsuvaibast, siis vaadake vaid selliseid mudeleid nagu Galaxy või Berberi kollektsioon. Saate osta ka pruuni või valge vaiba. Sellest värvivalikust leiate näiteks eri toonides Space 3D-vaibad, jänesekarva imiteerivad Bunny-vaibad või Lapin-vaibad. On teie otsustada, kas valite ühevärvilise variandi või mõne sellise, mis avaldab muljet ka oma huvitava disainiga. Loomulikult ei takista miski teid ostmast korraga mitut erinevat versiooni. Eriti kui te sisustate praegu oma kodus mitut ruumi. Lisaks laiale värvivalikule ja ainulaadsele disainile on meie vaibad populaarsed ka tänu oma väga erinevatele suurustele. Olenemata sellest, kas otsite väikest või suurt vaipa, leiate kindlasti sobiva vaiba. Nende populaarsete suuruste hulka kuuluvad näiteks kaltsuvaip 160x220, kaltsuvaip 120x170 või kaltsuvaip 80x150. Kui unistate ebatavalisest suurusest, mida te ei leia, võtke meiega julgelt ühendust.

Itaalia vaip on fantastiline lahendus paljudesse ruumidesse. Korraldage oma mudel ruumis, mis seni ei avaldanud oma välimusega muljet, ja mõne minutiga ... ...see on täiesti erinev. Shaggy vaibad valivad kliendid väga sageli just sellepärast, et nende kaunis töötlus käib käsikäes äärmiselt kõrge kvaliteedi ja atraktiivse hinnaga. Jällegi julgustame ja kutsume teid soojalt tutvuma meie poolt valmistatud unikaalsete tekstiilide variantidega. Me garanteerime, et olete nendega äärmiselt rahul. Shaggy vaibad võimaldavad luua ajatuid, stiilseid ja tõeliselt atraktiivseid interjööre, kus me lihtsalt tahame viibida. Siiski tasub meeles pidada, et nende iseloomuliku kuhja tõttu ei ole neid soovitatav kasutada sageli kasutatavates ruumides, näiteks köögis. Õnneks leiate meie teistest kategooriatest kindlasti sellise valiku, mis omakorda on... valmistatud köögi jaoks. Nautige oma oste!

Rohkem
kodulehekülg
Näitab 1 - 48 322 objekti 1 - 48 kohta
Näitab 1 - 48 322 objekti 1 - 48 kohta

Follow us on Facebook