Filtrid
Kuju
Materjal
Mudel
Värv
suurus
Puhas Näita

Informacje

Köök

Seal on 345 toodet.

 

Paljud peavad kööki eriliseks interjööriks. See on koht, kus pere veedab aega ühiselt söögi valmistamiseks ja mõnikord ka söömiseks. Seepärast tahame, et see oleks hubane ja soe interjöör. Järgmine loomulik samm on küsida endalt: kas vaip sobib kööki? L&oti...

 

Paljud peavad kööki eriliseks interjööriks. See on koht, kus pere veedab aega ühiselt söögi valmistamiseks ja mõnikord ka söömiseks. Seepärast tahame, et see oleks hubane ja soe interjöör. Järgmine loomulik samm on küsida endalt: kas vaip sobib kööki? Lõppude lõpuks on vaip üks neist elementidest, mis on seotud soojuse, hubasuse ja sisekujundusega. Meie vastame: köögivaibad on suurepärane täiendus! Kuigi enamik inimesi seostab neid ikka veel meie vanaemade köökidega, on see tegelikult korralduse element, mis on taas populaarsust kogumas. Saadaval olevate mudelite suur valik võimaldab igaühel leida oma korteri ja sisekujunduse jaoks ideaalse mudeli. Köökides on üha sagedamini puitpõrandad, mida asendamatult täiendavad muu hulgas libisemisvastased köögimatid. Vastupidiselt välimusele võib õigesti valitud mudelit olla lihtne puhtana hoida - ilma, et peaks muretsema ebameeldivate plekkide pärast. See on usaldusväärne viis interjööri soojendamiseks ja selle iseloomu rõhutamiseks. Soovitame, mida otsida köögivaiba valimisel.

Köögivaibad - miks peaksite?

Miks vaip köögis? Kas sellel on praktiline põhjus? Sõltumata teie ruumi stiilist, võib köögivaip täiendada teie sisekujundust. Siin me ütleme teile, miks te peaksite valima seda tüüpi lahenduse.

 • Köögipõrandad on tavaliselt valmistatud plaatidest või laminaadist. Need on külmad ja kõvad. Köögis olevad vaibad on suurepärased inimestele, kes armastavad aega veeta söögi valmistamisel. Selline vaip tööpiirkonnas muudab igapäevase toiduvalmistamise mugavust oluliselt.
 • Köögivaibad on viis, kuidas interjööri soojendada ja selle iseloomu rõhutada. Need võivad siseruumi veidi elavdada ja lisada sellele hubasust. Need sobivad ideaalselt nii moodsasse kui ka klassikalises stiilis hoitud ruumidesse. Kahtlemata näevad need ideaalselt välja saare ja muu mööbli vahelisel kohal.
 • Lisaks kaitseb köögivaip põrandat kahjustuste ja kriimustuste eest. See on suurepärane võimalus pehmenduseks, näiteks kui me midagi maha laseme. Veelgi enam, vaipu kasutatakse põranda puuduste maskeerimiseks, kui me mingil põhjusel ei saa endale lubada renoveerimist.
 • Vastupidiselt levinud arvamusele on vaibad köögis praktilised. Piisab sellest, kui valida sobiv mudel, mis sobib ideaalselt selle ruumi eripära ja meie vajadustega.
 • Vaibad - olenemata ruumist - on lihtne ja ökonoomne viis sisustuse ümberkujundamiseks. Need rõhutavad selle iseloomu ja võimaldavad tuua esile selle kõige olulisemad omadused.

Köögivaip - mida valida?

Köögivaiba valimisel peaksite tähelepanu pöörama mitmele olulisele aspektile. Nad aitavad teil valida õige mudeli, millega kõik majapidamise liikmed on rahul. Me ei peaks lähtuma ainult disainist - kuigi ka see mängib kogu protsessis olulist rolli. Siin on elemendid, millele peaksite köögivaiba ostmisel tähelepanu pöörama.

 • Köögivaibad peaksid olema madala vaibaga. Mudel, mille vaiba pikkus on umbes 0,5 sentimeetrit, sobib ideaalselt köögi interjööri. Lühem vaip ei ima nii palju mustust kui pika vaiba vaip. Lühem vaip töötab hästi, isegi paljajalu. Seetõttu ei ole labane mudel köögis praktilistel põhjustel soovitatav. Lühemad vaibad säilitavad oma esteetilised omadused ka pärast aastatepikkust kasutamist ja nõuetekohast hooldust. Köögi vaibad on hea valik. Lühem vaip muudab ka igasuguste murude eemaldamise selle struktuurist lihtsamaks.
 • Köögi vaip peaks olema õige kuju ja suurusega. Kõige sagedamini valitakse ristkülikukujulised või ruudukujulised mudelid. Levinud on ka ümmargused ja ovaalsed vaibad. Suurust tuleks siiski kohandada vastavalt sellele, kuhu see tarvik paigutatakse. See ei tohiks olla liiga suur ja see ei tohiks olla köögimööbli alla surutud - nii, et seda saaks iga kord, näiteks koristamise ajal, hõlpsasti liigutada või tõsta.
 • Köögivaibad ja värvilahendused. Tasub valida värvid, mis varjavad mingil määral mustust. Siia kuuluvad hallid, pruunid või tumesinised värvid. Erinevad värvikombinatsioonid, geomeetrilised või lillemustrid sobivad hästi.
 • Köögivaibad peaksid olema ka kergesti puhastatavad. Niisiis: millest on valmistatud köögivaip? Parimad on sünteetilisest kiust mudelid, mida saab pesta. Need on vastupidavad veele ja vaipade puhastusvahenditele. Nad eemaldavad ka üksikud plekid, ilma et peaks kogu vaipa pesema.

Inspiratsioonid: Milline vaip kööki?

Köök on koht, kus vaip võib kergesti määrduda - midagi voolab välja, keegi kukutab midagi maha. Seepärast on hea mõte, et vähemalt kaks köögivaipa oleksid vaheldumisi kasutuses. Siin on mõned mudelid, mis sobivad hästi enamikku köökidesse.

 • Köögivaibad ei näe mitte ainult hästi välja, vaid on ka vastupidavad. Vastupidav hõõrdumisele ja deformatsioonile. Need on praktilised mudelid, mida on lihtne puhastada. Suur värvivalik võimaldab igaühel leida oma koju midagi sobivat.
 • Geomeetriliste mustritega köögivaip on suurepärane võimalus rõhutada interjööri moodsat iseloomu. Peale selle peidab see suurepäraselt võimalikud plekid.
 •  Köögi lillevaibad on ettepanek traditsioonilises stiilis interjööride jaoks. Need soojendavad interjööri, annavad sellele hubase iseloomu ja katavad väga hästi plekke.
 • Köögivaip valamu all või vaip kogu ruumi avatud ruumi jaoks? Kõik sõltub teie ettekujutusest sisekujundusest. Mõlemad versioonid töötavad hästi, kuigi köögi jaoks on soovitatav kasutada väiksemaid mudeleid.

Eelkõige peaks köögivaip olema praktiline - seda on lihtne tolmuimeerida ja märgpuhastada. Libisemiskindel kate hoiab ära õnnetused köögis. Pehme tekstuur lisab hubasust ja toob jalgadele meeldivat soojust, isoleerides põrandakülma.

Rohkem
kodulehekülg
Näitab 1 - 48 345 objekti 1 - 48 kohta
Näitab 1 - 48 345 objekti 1 - 48 kohta

Follow us on Facebook