Filtrid
Mudel
Kuju
Materjal
Värv
Laius
Puhas Näita

Informacje

Koridorivaibad

Seal on 416 toodet.

 

Oma kodu või korteri sisustamisel ei tea sageli, millist konkreetset toodet valida, et see oleks võimalikult funktsionaalne. Lisaks klassikalistele standardmõõtude lahendustele pakume meetrikaupa vaipu ja vaipu, mida saab täiuslikult kohandada teie ruumiga. Leidke mudel ja muster, mis teid huvitab, ja me valmi...

 

Oma kodu või korteri sisustamisel ei tea sageli, millist konkreetset toodet valida, et see oleks võimalikult funktsionaalne. Lisaks klassikalistele standardmõõtude lahendustele pakume meetrikaupa vaipu ja vaipu, mida saab täiuslikult kohandada teie ruumiga. Leidke mudel ja muster, mis teid huvitab, ja me valmistame teile sobiva pikkuse vastavalt teie tellimusele. See on tõesti lihtne! Pakume funktsionaalseid vaipu, mis on vastupidavad, stiilsed ja täpselt viimistletud! Keskendume kvaliteedile ja mitmekesisusele. Kutsume teid üles tutvuma meie kataloogiga!

Lai valik vaipu ja vaipu

Meie poest leiate palju erinevaid mudeleid, mis kaunistavad iga ruumi. Pakkumisel on muu hulgas vaibad: klassikalised, kummeeritud (libisemisvastased), sisal nööriga ja moodsad. Meil on ka palju lisatarvikuid, nagu libisemisvastased matid ja põrandarauad.

Meetripõhine vaip - millist valida?

Kui te otsustate vaiba meetri kaupa, teostame täpse töötlemise kohapeal. Me garanteerime, et tooted on uued. Võite vabalt kombineerida vaipu ja vaipu omavahel ja luua oma individuaalse kompositsiooni. Ühe tootega saate lisada oma interjöörile ainulaadse iseloomu ja muuta seda täielikult. Kvaliteetne vaip või vaip muudab teie interjööri hubasemaks. Kui kombineerite õige värvi ja kuhja kõrguse valitseva paigutusega, võite olla kindel, et toode ainult parandab ruumi omadusi.

Sobitage oma vaip oma sisekujundusega

Leiad palju mustreid ja värve, nii et on lihtne valida vaip, mis sobib sinu koju ideaalselt. Enamik meie vaipadest ühendab funktsionaalsuse elegantse disainiga. Meie vaibad sobivad kasutamiseks: magamistubades, lastetubades, elutubades, kontorites ja praksistes, köökides ja vannitubades, koridorides ja eesruumides, treppidel, terrassidel ja rõdudel (ainult need, mis sobivad kasutamiseks välistingimustes).

Pakume oma tooteid alati soodsate hindadega.

Valige oma muster ja kangas

Meie valikus olevad vaibad ja vaipkatted on valmistatud looduslikest ja kunstlikest materjalidest. Leiad džuudist villast, polüestrist, akrüülist, polüamiidist ja paljudest teistest materjalidest valmistatud vaipu. Konkreetse lõnga valimisel veenduge, et see sobib teie ruumi tingimustega. Kanga valik sõltub muu hulgas sellest, kas majas elavad allergikud või lemmikloomad, ning oluline on ka see, kuidas toodet puhtana hoida. Valides vaiba või vaiba, mille tehnilised näitajad on väga lähedased teie vajadustele, tagate endale toote, mis kestab aastaid.

Leia õige suurus

Vaiba või vaiba suurus sõltub suuresti teie eelistustest. Meie vaipade laius algab 50 cm ja võib ulatuda kuni 300 cm laiuseni.

Värvi ei ole lihtne valida

Kui te juba teate, millist vaiba või vaiba tooni te otsite, saate filtreerida, et näha ainult neid tooteid, mis vastavad teie ootustele. Kui te ei tea, millise värviga soovite oma tuba kaunistada, on valik raske, sest meil on igasuguseid erinevaid mustreid ja värve. Valige värv, mis sobib teie kodu või korteri stiiliga. Kui eelistate minimalismi, valige hallid ja mustad toonid. Kui kavatsete oma elutoa kujundada glamuurses stiilis, valige rikkalikud mustrid, eelistatavalt loomsete motiividega. Inglise ja klassikaline stiil armastab eredaid värve, mis näevad välja elegantsed ja lisavad klassi. Kaasaegsetes interjöörides tasub valida tugev ja julge värv, mis elavdab ruumi ja annab sellele iseloomu. Kui soovid retrohõngulist välimust, vaata rikkalikult kaunistatud Türgi vaipu, mis meenutavad 1950. ja 1960. aastate moes olnud vaipu.

Vaibad tagasi moes

Vaibad, vaibad ja vaipkatted on taas moes ja neid kasutatakse majades ja korterites üha sagedamini, ja väga hästi, sest lisaks oma vaieldamatule dekoratiivsele funktsioonile on neil ka mitmeid muid funktsioone:

- see kaitseb põrandat kahjustuste, nt kriimustuste eest,

- kaitseb külma eest ja isoleerib hästi,

- lisab tubadesse mugavust ja hubasust,

- vähendab libedat pinda.

Rohkem
kodulehekülg
Näitab 1 - 48 416 objekti 1 - 48 kohta
Näitab 1 - 48 416 objekti 1 - 48 kohta

Follow us on Facebook