Filtrid
Kuju
Materjal
Mudel
Värv
suurus
Puhas Näita

Informacje

Rõdu | Terrass

Seal on 337 toodet.

 

Nii rõdu kui ka terrass on suurepärased kohad lõõgastumiseks. Me ei saa alati endale aeda lubada ja privaatne osa õuealast on sageli kuldset väärt. Korralikult kujundatud ruum annab teile koha, kus lõõgastuda ja soojadel päevadel külalisi vastu võtta. Rõdu- ja te...

 

Nii rõdu kui ka terrass on suurepärased kohad lõõgastumiseks. Me ei saa alati endale aeda lubada ja privaatne osa õuealast on sageli kuldset väärt. Korralikult kujundatud ruum annab teile koha, kus lõõgastuda ja soojadel päevadel külalisi vastu võtta. Rõdu- ja terrassivaibad võivad selles aidata. Need on suurepärane täiendus rõdumööblile ja pottides olevatele lilledele. Rõduvaibad lisavad rõdule mugavust ja muudavad selle veidi hubasemaks. Lihtsalt kombineerige neid teiste elementidega oma rõdul, et nautida mõnusas atmosfääris aja veetmist. Meie pakkumises olevad terrassivaibad vastavad ka kõige nõudlikumate klientide ootustele. Need ei ole mitte ainult huvitav dekoratiivne lisa, vaid eelkõige on need väga funktsionaalsed. Soovitame, millise vaiba oma rõdule või terrassile peaksite valima.

Rõdu ja terrassi vaibad - miks peaksite?

Välivaibad on aksessuaarid, mis mõnikord tähelepanuta jäävad. Paljud inimesed pööravad kõige rohkem tähelepanu terrassimööblile ja lilledele pottides. Kuid oluline on mõista, et rõdu või terrassi välimust mõjutavad ka rõdu- või terrassivaibad. Hea mõte on veenduda, et põrand on sobivalt kujundatud ja sobib üldise kujunduskontseptsiooniga. Miks valida terrassivaip?

 • Selle abil saate varjata rõdul ebameeldivad betoonplaadid, plaadid või muud põrandatefektid. Kui te mingil põhjusel ei soovi praegu põrandat välja vahetada, võite valida vaiba.
 • Rõduvaip sobib hästi nii kaetud kui ka katmata rõdudele. See on enamasti valmistatud ilmastikukindlatest materjalidest. Seetõttu ei tasu sellisest lisaseadmest loobuda ainult sellepärast, et kardetakse, et tuul või vihm võib seda kahjustada.
 • Väliterrassivaibad on suurepärane täiendus korterites, kus on väike laps, kes alles õpib kõndima. Kui veedame nendega õues aega, ei pea me muretsema, et väikelaps maandub külmadele plaatidele, vaid pehmele vaibale, mis isoleerib teda külma maapinna eest.
 • Rõdu ja terrassi vaibad on tõeline must-have kodus, kus sageli toimuvad väliüritused. Need aitavad luua täiusliku koha lõõgastumiseks ja loovad ka hubase atmosfääri.
 • Terrassivaip isoleerib suurepäraselt plaatide jahedust, nii et see on ideaalne aksessuaar neile, kellele meeldib otse elutoast rõdule astuda, et näiteks õues kohvi juua.

Õuevaip - mida silmas pidada?

Aia-, terrassi- või rõduvaiba valimisel peaksite tähelepanu pöörama mitmele olulisele elemendile. Nad aitavad teil leida teie vajadustele ja ootustele ideaalselt sobiva mudeli. Soovitame, milliseid tegureid tuleks rõdule ja terrassile vaipade valimisel arvesse võtta.

 • Rõduvaibad - nende suurus on üks peamisi elemente, mida tuleb arvesse võtta. See peaks olema kohandatud rõdu suuruse ja paigutusega. Mõned inimesed otsustavad, et vaip katab kogu põranda, teised ainult osa sellest. See sõltub juba kasutajate individuaalsest maitsest ja eelistustest.
 • Rõdule mõeldud džuudist vaip või ehk polüpropüleenist vaip? Soovitatav on vältida loodusliku vaiba kasutamist välistingimustes kasutatavate aksessuaaride puhul. See on vähem vastupidav ilmastikumõjude, peamiselt niiskuse ja päikese mõjule. Kunstmaterjalidest valmistatud vaibad, mida on samuti lihtne puhtana hoida, sobivad suurepäraselt.
 • Ka terrassi- või rõduvaipade valikul tuleks silmas pidada stiili ja värvi. See peaks sobima teiste elementidega, sealhulgas mööbli või lilledega. Huvitav trikk on kasutada kontrasti põhimõtet ja valida rõduplaatidest täiesti erinevat värvi mudel.
 • Kodu väliskülje kaunistamisel tasub järgida samu põhimõtteid, mida järgitakse ka sisekujunduse puhul. Rõduvaibad peaksid täiendama kontseptsiooni ja olema huvitav disainilisand. Siin ei tasu juhinduda ainult juhusest. Lisaks funktsionaalsusele on hea pöörata tähelepanu ka esteetikale.

Inspiratsioonid: Milline vaip rõdule ja terrassile?

Rõdu- ja terrassivaipade puhul on populaarsed soojades maavärvides mudelid. Need näevad suurepäraselt välja koos rotangist või punutud mööbliga. Nende värv muudab mustuse vähem nähtavaks, mis on eriti oluline välistingimustes kasutatavate vaipade puhul. Hall või tumesinine õuevaip rõdule sobib hästi moodsa metallist või tehnorattanist mööbliga. Teisest küljest on lopsakas roheline terrassivaip, mis imiteerib muru, universaalne lahendus. Siin on inspiratsiooni rõdule ja terrassile:

 • Polüpropüleenist rõduvaip on üks populaarsemaid lahendusi. See on väga niiskuskindel. Lisaks sellele ei ima see mustust ja seda on suhteliselt lihtne puhtana hoida. See on saadaval erinevates mustrites ja värvides.
 • Bambusmatte kujutav õuevaip on samuti huvitav lahendus rõdule või terrassile. Vaatamata välimusele on see äärmiselt vastupidav ja mustuskindel. Lisaks on see vastupidav niiskuse ja hallituse suhtes. Sageli kasutatakse seda ka lehtedele paigutamiseks. Sarnased omadused on ka sisal rõdumattel.
 • Rõduvaip on lamedalt kootud vaip. See on mitmekülgne lahendus, mida saab kombineerida peaaegu iga stiiliga. Seda iseloomustab suur vastupidavus mustusele ja ilmastikutingimustele, tänu millele saab seda kasutada aastaid. String-mudelid on saadaval kaasaegses ja traditsioonilises versioonis. Vill ei deformeeru mööbli surve all, mis on samuti selle lahenduse eelis.

Rõdu- ja terrassivaibad peaksid olema valmistatud materjalidest, mis on vastupidavad ilmastikutingimustele. Samuti peaksite teadma, et välistarbed määrduvad kiiremini kui siseruumides kasutatavad tarvikud. Seetõttu on soovitatav oma välisvaibad regulaarselt tolmuimeerida ja puhastada, et need säilitaksid oma omadused ja teeniksid teid aastaid.

Rohkem
kodulehekülg
Näitab 1 - 48 337 objekti 1 - 48 kohta
Näitab 1 - 48 337 objekti 1 - 48 kohta

Follow us on Facebook