Kategooriad

evaibad.ee pakub erinevaid makseviise.

Kohaletoimetamise eest tasumine

Te maksate oma tellimuse eest otse kullerile, kui saate oma kauba kätte. Veenduge, et kirjutate tarneaadressi õigesti ja et telefoninumber on õige. Hoidke summa valmis - kuller ei ole kohustatud teile vahetusraha andma. Valides DPD saadetise kohale toimetamise, on teil võimalus maksta kullerile kaardiga kauba kättesaamisel.

Pangaülekanne

Pärast tellimuse esitamist saate meilt kinnitava e-kirja, milles on teie ülekande andmed ja kontonumber. Niipea kui oleme saanud teie makse, alustame teie tellimuse töötlemist.

Kiired PAYU ja Przelewy24 ülekanded

Osta kiiresti, mugavalt ja turvaliselt veebiülekandega usaldusväärsete maksesüsteemide PayU või Przelewy24 kaudu. Teid suunatakse edasi Przelewy24 või PayU süsteemi, seejärel saate valida oma panga ja kinnitada makse. Tavaliselt kulub makse postitamiseks paar minutit.

PayPal või kaart

Teid suunatakse otse PayPali. Kui olete PayPali klient, saate süsteemi sisse logida ja makse kinnitada. Kui te ei ole veel PayPali klient, saate sisse logida külalisena või luua uue konto. Teie tellimuse töötlemine algab, kui teie makse on meile postitatud - see võtab tavaliselt paar minutit.
PayPal on usaldusväärne liider online-maksete valdkonnas, mis teenindab ostjaid ja müüjaid raha saatmisel ja vastuvõtmisel internetis. PayPalil on üle 100 miljoni liikmekonto 190 riigis ja piirkonnas. Seda aktsepteerivad kaupmehed kogu maailmas, nii eBayl kui ka väljaspool seda. PayPal aitab kaitsta teie krediitkaardiandmeid, kasutades valdkonna turva- ja pettusetõrjesüsteeme. Kui kasutate PayPali, ei jagata teie finantsteavet müüjaga.

Miks kasutada PayPali?
- Tehke makseid või saatke raha PayPali kaudu - see ei maksa midagi.
- Osta ja maksa mugavalt, säilitades samal ajal oma andmed PayPalis
- PayPali aktsepteerivad miljonid ettevõtted kogu maailmas.

Edasilükatud makse PayU | Maksa hiljem

Nautige uusi vaipu ja värskendatud interjööri vaatamata ajutisele rahapuudusele. Makske oma tellimuse eest 30 päeva jooksul pärast ostu sooritamist PayU Pay Later kaudu.Kuidas see toimib?
- Lisage oma ostukorvi tooted väärtusega 100 kuni 2000 PLN.
- Valige ostukorvis PayU makseviis. Seejärel valige PayU paneelil PayU Pay Later.
- Täitke lühivorm. Kinnitage laenuleping SMS-koodiga.
- Oodake tarnet ja nautige oma uut toodet.
- Tellimuse summa tagasimaksmine 30 päeva jooksul alates ostu sooritamise päevast.
Miks on see seda väärt?
- Saate osta rohkem - te ei pea ette maksma.
- Kiire ostlemine - tellige mugavalt isegi oma telefonist
- Turvalisus - te maksate oma ostude eest alles pärast tellimuse kättesaamist.
- Maksa siis, kui sulle sobib - sul on pärast ostu sooritamist 30 päeva aega laenu tagasimaksmiseks ja kui sul ei ole aega, saad laenu tagasi maksta ka osamaksetena.

Mille poolest erineb PayU I Pay Later teistest makseviisidest?
- Meie finantspartner maksab teie ostude eest, andes teile 30 päevaks intressivaba laenu.

Kuidas ma saan oma tellimuse eest maksta?
- Pärast esimest ostu PayUga | I Pay Later saadetakse sulle e-kiri, mis sisaldab linki sinu kliendipaneelile Monedos. Sealt saate laenu mugavalt tagasi maksta internetis: kaardiga või pangaülekandega. Te maksate tellimuse summa laenuandjale, kes maksis teie ostude eest.

Millal me saame teie tellimuse eest makse?
- Pärast teie krediidivõimelisuse positiivset hindamist annab Kreditech Polska Sp. z o.o. (Monedo kaubamärgi omanik) maksab tellimuse otse poe pangakontole.

Millal me teie tellimust töötleme?
- Kuna me ei pea ootama teie makse krediteerimist, saame teie kinnitatud tellimuse kohe töödelda (töötlemisaeg sõltub toodete tüübist ja on märgitud tootekaardil).

Mis juhtub, kui ma ei suuda oma laenu 30 päeva jooksul tagasi maksta?
- Pärast 30 päeva pärast ostu sooritamist jaotatakse tagasimakse automaatselt 6 osamakse peale. Enne seda saate lühendada tagasimakseperioodi 3 kuuni. Tagasimaksmise simulatsiooni leiate aadressilt: https://place-pozniej.payu.pl/files/Infografika_PayU_PlacePozniej_20170720.pdf.

Mis juhtub, kui ma kauba tagastan?
- Tellimus tühistatakse automaatselt ja kauplus tagastab raha laenuandjale. Teie ainus kohustus on kaup tagasi saata kaup vastavalt kaupluse eeskirjadele.

Kas ma saan teate, kui minu makse on tasumisele kuuluv?
- Saate 30 päeva jooksul pärast ostu sooritamist maksmise meeldetuletuse e-kirja.

Maksmine osamaksetena

Kasuta ära astmelisi makseid PayU Raty või Alior Raty ja Mbank Raty (Przelewy24 süsteemis). Minimaalsed formaalsused, maksimaalne kasu - ettemaksu ei nõuta. Miks tasub kasutada PayU järelmaksu? Soovite värskendada oma kodu interjööri, kuid ei taha oodata palgapäevani?
- Leia tooted ja lisa need oma ostukorvi. Teie ostude väärtus peab olema vahemikus 300-20 000 zlotti.
- Valige makseviisiks PayU osamaksed. Otsustage samal ajal, kui paljudele osamaksetele soovite makseid jaotada. Täitke taotlusvorm.
- Valmistage ette oma isikutunnistus, kontonumber ning andmed sissetuleku ja tööhõive kohta. Oodake paar minutit pangast vastust.
- Täielikult online. Ei mingit kullerit ega vajadust allkirjastada paberlepingut.
- Läbipaistev protsess. Osamaksed annavad PayUga koostööd tegevad laenuandjad.

Esialgne tasu

Pikema tarneajaga toodete puhul, mis on valmistatud või imporditud kliendi selgesõnalise soovi ja tema spetsifikatsioonide järgi, nõuame esmast makset, kui valime maksmise tarnimisel. Võite tasuda ainult esialgse makse pangaülekandega ja ülejäänud summa enne saatmist või kullerile kauba kättesaamisel.


Follow us on Facebook