Vaip MOROC 22319 rombid Orgaaniline, EKO SISAL tupsud - struktuurne beež / koor

Uus toode

fliisi kõrgus: umbes. 5 mm ja 15 mm

kaal kokku: umbes 1,85 kg/m2

mingi lõng: 100% Puuvillane

ümbertöödeldud puuvillane vaip

masinpestav kuni 30 kraadini

tootja: Dywany Łuszczów

Rohkem üksikasju

  saatmiskulud alates: 24,70 €
  pakett lähetatakse 48h jooksul
  me tarnime rahvusvaheliselt
  30 päeva toote tagastamiseks
  2-aastane garantii
  Saadame kohale sularahas

33,89 € bruto


Toote omadused

MaterjalPuuvillane
KujuRistkülikukujuline
MudelGeomeetria

Lisateave

Ökoloogiline vaip - taaskasutatud puuvill

Üks interjööri aksessuaaridest, mille ülesanne on nii atmosfääri soojendada kui ka esteetikat säilitada, on vaip. Kuna meie elustiil on hakanud muutuma, valime seda, mis on meie tervisele ja heaolule kõige parem, mistõttu üha enam inimesi valib ökoloogilisi vaipu, tänu millele saame esiteks hoolitseda keskkonna eest ja teiseks ei pea allergikud oma tervisliku seisundi pärast muretsema. Väga oluline on ka asjaolu, et seda saab kasutada kõikjal, kus soovite.

Looduslik vaip teie koju

Kvaliteetse vaiba valimine koju on seotud paljude positiivsete aspektidega. Keskkonnasõbralikul vaibal on palju eeliseid, mida tasub arvesse võtta, kui valite endale sobiva mudeli. Kõigepealt on need järgmised:

    • Ringlussevõetud puuvillavaibad, teisisõnu ökotoode, mis on ideaalne neile, kes vihkavad kunstlikke jäätmeid ja armastavad loodust;
    • tooted, mis on 30 kraadi juures masinpestavad, mis on väga mugav, sest te ei pea muretsema, et vaip kiiresti määrdub, sest te saate seda igal ajal värskendada;
    • välivaibad, mis annavad võimaluse kasutada neid rõdudel või terrassidel. Meie tooted ei karda muutuvaid ilmastikutingimusi.

Meie ümbertöödeldud puuvillaseid vaipu saab paigaldada peaaegu kõikjale. Olgu see siis elutuba, lastetuba, magamistuba või raamatukogu. Neil on kaks kuhja taset, mis sobituvad ilusti kokku. Hall ja kreemjas värvus võimaldab veelgi meeldivamat ja soojemat aura antud interjööris.

 

Seotud tooted

30 other products in the same category:

Customers who bought this product also bought:

Follow us on Facebook