Vaip BONO 8275 ring Lama kreem / helehall

Uus toode

  • vaiba paksus: 4 mm
  • kogukaal: umbes 1,10 kg/m2
  • lõnga tüüp: polüester
  • tootja: Dywany Łuszczów

Rohkem üksikasju

  saatmiskulud alates: 24,70 €
  pakett lähetatakse 48h jooksul
  me tarnime rahvusvaheliselt
  30 päeva toote tagastamiseks
  2-aastane garantii
  Saadame kohale sularahas

22,34 € bruto


Toote omadused

MaterjalPolüester
KujuÜmmargune
MudelLoomade mustrid

Lisateave

BONO vaibad - ilusad ja mugavad, disainitud lastele mõeldes.

Lastevaip pole mitte ainult praktiline ruumisisustuse element, vaid ka oluline tegur, mis toetab mängu ajal arengut. Kui see on õigesti valitud nii vanema kui ka lapse eelistuste järgi, on see kaunis ja väga praktiline kaunistus. Kõige väiksemate laste toas sobib mängumatina suurepäraselt vaip, mis toob sisse huvitava elemendi sensoorsete kogemuste arendamiseks ja turvalise tsooni loomiseks. Suuremate laste jaoks sobib see hästi rõhutava elemendina, mis toob esile lemmikmotiivi ja soojendab ruumi.

BONO kollektsiooni lastevaibad ühendavad kaunid värvid motiividega, mida kõik lapsed armastavad. Iga vaip on pehme ja meeldiv puudutada, pakkudes lapsele põrandamängu ajal suurt mugavust. Madal hunnik on ka täiesti turvaline mängukeskkond, sest ka kõige väiksemad mänguasjaosad ei lähe vaiba kiududesse sassi. BONO lastevaibad on masinas pestavad. See on tohutu eelis, kuna mänguaeg põhjustab sageli palju plekke. Tänu kiirpesu võimalusele ei pea muretsema liigse puhastamise pärast. Samuti on see suurepärane lahendus allergikutele – vaip on alati puhas ja vaba ärritavatest allergeenidest.

BONO kollektsiooni vaipade iseloomulikud omadused:

  • Kaunid, summutatud värvid koos kõige nooremate armastatud motiividega täiendavad suurepäraselt iga lastetoa paigutust;
  • Valmistatud 100% polüestrist - materjal, mis on väga vastupidav mehaanilistele vigastustele ja muljumisele;
  • 4mm kuhi on puudutusele väga meeldiv ja turvaline – selle sisse ei lähe ka kõige väiksemad mänguasjaelemendid kaduma;
  • Vaipu saab masinas pesta – see teeb puhastamise erakordselt lihtsaks, kiireks ja meeldivaks;
  • Need sobivad allergikutele – täissünteetiline materjal, millest need on valmistatud, ei tekita allergiat ega ärritust. Lisaks hõlbustab selle pesemise võimalus vaiba laitmatult puhtana hoidmist;
  • Need sobivad suurepäraselt ka põrandaküttega.

Muutke oma lapse tuba hubaseks, mugavaks ja ennekõike turvaliseks mängu- ja arengukohaks. BONO kollektsiooni lastevaibad on ideaalne lisand, mis kõige väiksematele meeldib.

 

Seotud tooted

30 other products in the same category:

Follow us on Facebook